Zawisza Bydgoszcz – Legia Chełmża 2:1 (0:1)

0:1 Tuszyński 42’
1:1 Kozłowski 70’
2:1 Kozłowski 75’

Zawisza: Kochański – Sobacki (Karolak), Tomczak, Śmiglewski, Krawczyński – Krawczyk, Ettinger (Dachtera) – Zielke (Kordowski), Kozłowski – Burchacki (Modry), Barlik

W 23 kolejce spotkań IV ligi bydgoski Zawisza pokonał 2:1 Legię Chełmża. Mecz nie stał na najwyższym poziomie a zwycięstwo gospodarzom zapewniły dwa trafienia Marcina Kozłowskiego.

Zaczęło się całkiem obiecująco dla kibiców, zawiszanie od pierwszych minut grali ze sporym animuszem. Bardzo szybko ich gra stała się jednak bezbarwna, niewiele było składnych akcji, po których gospodarze mogliby zdobyć bramkę. I chociaż w pierwszej połowie więcej z gry miał Zawisza, bramkę zdobyli goście. W 42 minucie, nie bez winy bydgoskich obrońców Tuszyński strzałem z kilkunastu metrów pokonał Krzysztofa Kochańskiego.

Druga połowa do złudzenia przypominała pierwsze 45 minut, Zawisza grał ale potrafił stworzyć poważnego zagrożenia pod bramką Wojciechowskiego. Gdyby Krzysztof Kochański nie wygrał w 61 minucie pojedynku z napastnikiem gości, prawdopodobnie Zawisza tego meczu by nie wygrał. Dziewięć minut później w zamieszaniu pod bramką Legii odbita piłka trafia do Marcina Kozłowskiego, który zdobywa wyrównującą bramkę. W 75 minucie pada decydująca w meczu bramka. Tym razem po składnej, zespołowej akcji na listę strzelców po raz drugi wpisał się Marcin Kozłowski. Pomimo wysiłków graczy obydwu drużyn wynik 2:1 utrzymał się do ostatniego gwizdka sędziego.