Zawisza Bydgoszcz - Cuiavia Inowrocław 2:3 (0 :1 )

10.06.2006
0:1 Kroszel 9’ 0:2 Kroszel 55’ 1:2 Łuczak 69’ 1:3 Roszak 71’ 2:3 Wolski 85’

Zawisza: Tomaszewski – Krawczyński, Lamka, Kremblewski (75’ Wolski), Sobacki – Łuczak, Wiśniewski (60’ Klimek), Krawczyk, Makulski (60’ Pazderski) – Burchacki (86’ Ruczyński), Barlik

Żółte kartki w zespole Zawiszy zobaczyli: Krawczyński, Kremblewski, Łuczak, Klimek, Krawczyk x2 Czerwona kartka: Krawczyk

W ostatnim przed własną publicznością meczu w sezonie 2005/2006 piłkarze Zawiszy przegrali z Cuiavią Inowrocław 2:3 (0:1). Pomimo, że kibice zobaczyli pięć bramek mecz nie wzbudził zachwytu. Gracze obydwu zespołów nie imponowali tempem rozgrywania akcji ani ilością stwarzanych sytuacji podbramkowych, sporo było za to fauli, co przełożyło się na dziewięć żółtych kartek. Dwie z nich zobaczył Krzysztof Krawczyk w efekcie czego Zawisza kończył ten mecz w dziesiątkę. Sporo pretensji można mieć obrońców, którzy nie popisali się przy pierwszym golu a gdy w 69 minucie kontaktową bramkę dla gospodarzy strzelił Michał Łuczak i wydawało się, że zawiszanie są bliscy wyrównania, przy biernej postawie obrony dwie minuty później piłka trzeci raz znalazła się w bramce Roberta Tomaszewskiego. Ozdobą meczu był gol Tomasza Wolskiego, który wykorzystał swoją szybkość i uprzedziwszy obrońców oraz Macieja Kowalskiego precyzyjnym lobem ustalił wynik spotkania. W następny weekend do gier, których stawką jest awans do finałów Mistrzostw Polski juniorów przystępują juniorzy starsi Zawiszy trenowani przez Tomasza Łachowskiego. W niedzielę, 18 czerwca na stadionie Gwiazdy zmierzą się z Koroną Kielce. Godzinę rozpoczęcia meczu podamy w naszym serwisie.