Turniej im. Andrzeja Brończyka w Inowrocławiu

Na stadionie Goplanii Inowrocław odbył się Turniej im. Andrzeja Brończyka. Organizatorami zawodów był Inowrocławski Klub Dyskusyjny oraz Kibice Zawiszy Fan Club Inowrocław. W turnieju udział wzięło 20 drużyn. Przyjechali przedstawiciele z Laskowic Pomorskich, Barcina, Pruszcza Pomorskiego, Nowej Wsi Wielkiej, Janikowa, Mogilna, Serocka, Kruszwicy i Szubina. Nie zabrakło również zespołów z Bydgoszczy i Inowrocławia. Pojawili się też nasi bracia z Górnika Wałbrzych, ŁKSu Łódź, Zagłębia Lubin.

Turniej wygrała drużyna Śródmieścia z Bydgoszczy, a tuż za nią na podium stanęły zespoły Górnika Wałbrzych i Janikowa. Najlepszym bramkarzem wybrany został Dawid Wylęgała z Wałbrzycha, zaś puchar dla najlepszego zawodnika turnieju przyznano Adrianowi Reźnikowi ze zwycięskiego zespołu.

O godzinie 13 uczciliśmy pamięć Andrzeja Brończyka, na murawie rozłożyliśmy wielką sektorówkę w barwach Zawiszy, która w blasku sporej ilości środków pirotechnicznych i flag na kijach prezentowała się wspaniale! Na Inowrocławskim niebie w tym czasie pojawił się samolot ciągnący za sobą okazjonalny transparent.

Wszystkim uczestnikom turnieju dziękuje za obecność i stworzenie fantastycznej i niezapomnianej atmosfery! Do zobaczenia za rok!

Galeria zdjęć

ZAWISZAFANS