Cenny wyjazd dla młodzików SP Zawisza do Gdyni. Wygrana na koniec turnieju

26.11.2015
Młodzicy SP Zawisza Bydgoszcz spisali się obiecująco w mocno obsadzonym turnieju w Gdyni.
Zawodnicy, prowadzeni przez trenera Sławomira Bigalke, wybrali się do Trójmiasta wsparci trójką piłkarzy z drugiego zespołu. Nowi gracze wnieśli wiele świeżości do gry nastoletnich niebiesko-czarnych, ale w pierwszym meczu nie wystarczyła ona do pokonania miejscowych. Arka Gdynia, czołowa drużyna w swoim roczniku w kraju, górowała nad bydgoszczanami, którzy tylko w drugiej połowie nawiązali równorzędną walkę.

Zawiszanie przegrali z gdynianami 1:5 (do przerwy 0:4 – dop. red.), ale w następnych spotkaniach poszło im znacznie lepiej. W starciu z pierwszą ekipą Naki Olsztyn zdołali wyrównać i zremisować 1:1, a udział w trójmiejskich zawodach zwieńczyli sukcesem nad drugim zespołem olsztynian.

Mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym”, z połowami po 20 minut.

Źródło: Magazyn Piłkarz