Marsz w hołdzie Żołnierzom Wyklętym 01.03.2017 - spotkanie organizacyjne !!!

W najbliższą niedzielę 19 lutego o godz 16 w sali konferencyjnej Hotelu FOCUS przy ul Modrzewiowej 1, odbędzie się spotkanie organizacyjne dotyczące obchodów Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych.
Po raz kolejny Kibice Zawiszy podejmują się przygotowania uroczystych obchodów tego święta w Bydgoszcz. Na spotkanie zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcieliby się włączyć w organizację. Liczymy na obecność zarówno kibiców Zawiszy jak i każdego komu idea tego dnia i pamięć o Żołnierzach Wyklętych jest bliska. Zachęcamy i zapraszamy do wspólnej pracy przy tym projekcie przedstawicieli wszystkich organizacji i środowisk patriotycznych z naszego miasta. Jesteśmy przekonani, że wspólna praca przyniesie efekt godny Tych, których postawa i ofiara życia jest dla nas wzorem honoru, oddania i miłości do Ojczyzny.

Komentarze do wiadomości

Brak komentarzy

Administracja serwisu ZawiszaFans.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Są one indywidualnymi i niezależnymi opiniami użytkowników. Redakcja serwisu zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści nie związane z tematem, reklamy, a w szczególności wulgaryzmy, treści rasistowskie i obrażające innych czytelników, a także osoby postronne i instytucje. Użytkownik serwisu ponosi pełną odpowiedzialność za zamieszczone wypowiedzi niezgodne z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Tylko zarejestrowane osoby mają możliwość komentowania wiadomości.

nazwa użytkownika:
hasło

ZAWISZAFANS