Jutro sparing Zawiszy z Unią Janikowo

W ten weekend planowane są aż dwa sparingi. 25 lutego (sobota, godzina 12:00) rywalem Zawiszy Bydgoszcz będzie Unia Janikowo, trzynasty zespół IV ligi kujawsko-pomorskiej (w stawce 18 drużyn). Sobotni przeciwnik w rundzie jesiennej wygrał 4 spotkania, 7 razy remisował i siedmiokrotnie schodził z boiska pokonany (bramki: 26-36). Szkoleniowcem Unii jest 38-letni Jacek Łukomski, były zawodnik Zawiszy. W 2005 roku rozegrał 13 meczów ligowych w barwach Niebiesko-Czarnych i zdobył 2 bramki. Wystąpił również w dwóch spotkaniach w Pucharze Polski na szczeblu okręgu, uzyskując jednego gola. Zawodnikami janikowskiego zespołu są m.in. napastnik Patryk Straszewski (grał w juniorach i rezerwach Zawiszy) oraz pomocnik Mikołaj Plewa (występował w juniorach bydgoskiego klubu).

Sparing z Unią zostanie rozegrany na stadionie OSiR we Włocławku przy al. Chopina 8. Trener Patryk Zarosa powołał kadrę 15 zawodników na mecz z Unią Janikowo. Wśród powołanych znaleźli się:

Bartosz Bąk
Patryk Bereza
Adrian Brzeziński
Krystian Jabłoński
Paweł Kanik
Sebastian Każuro
Sergiusz Kot
Kamil Marczuk
Maciej Nowacki
Mikołaj Pieniądz
Michał Setlak
Bartosz Stoppel
Jan Stypczyński
Tomasz Widomski
Adam Wiśniewski

Drużyna na mecz udaje się busem. Wyjazd nastąpi z parkingu przed stadionem Zawiszy o godz. 09:15. Zbiórka zawodników została wyznaczona na godzinę 09:05. Jeżeli któryś z zawodników nie będzie mógł uczestniczyć w meczu, powinien zgłosić ten fakt kierownikowi drużyny, Leszkowi Pawlikowskiemu (tel. 503 949 121).

ZAWISZAFANS