BRUSKI MUSI ODEJŚĆ!!!

Tak delikatne hasło przyświeca inicjatywie przeprowadzenia referendum w sprawie odwołania prezydenta Bydgoszczy z zajmowanego stanowiska. W grupie inicjatywnej popierającej przeprowadzenie referendum znajduje się nasz przedstawiciel, a całe środowisko Zawiszy wspiera tą ideą. Aby referendum mogło się odbyć musimy w terminie 2 miesięcy zebrać na specjalnie do tego przygotowanych formularzach 30 000 podpisów. W tej inicjatywie nie jesteśmy sami. Tworzy je wiele środowisk, którym przyświeca jeden cel - odwołanie szkodnika. Kiedy kilka lat temu w obronie nazwy stadionu Zawisza w kilka dni zebraliśmy 10 000 podpisów wydawało się to niemoźliwe ale daliśmy radę. Dzisiaj czeka nas jeszcze większe wyzwanie, większa determinacja i zaangażowanie. Dnia 07.07.2017 (piątek) o godz. 18:30 na terenie Targowiska Kapuściska przy ul. Pl. 6-letniego odbędzie się zebranie na które zapraszamy wszystkich, którzy chcą wesprzeć akcję zebrania podpisów. Na zebraniu poinformujemy o szczegółach inicjatywy referendalnej jak również będziecie mogli pobrać karty do zbierania podpisów.

ZAWISZACY MOBILIZACJA! OD NAS ZALEŻY CZY JESZCZE W TYM ROKU ZGODNIE Z KALENDARZEM REFERENDALNYM POZBĘDZIEMY SIĘ BRUSKIEGO!

UWAGA! PODPIS MOŻE ZŁOŻYĆ TYLKO I WYŁĄCZNIE OSOBA POSIADAJĄCA PRAWA WYBORCZE, ZAMELDOWANA W BYDGOSZCZY. MUSI MIEĆ UKOŃCZONE 18 LAT! Pozostałe głosy będą nieważne. Podpisy można również składać w CARTRIDGE CENTER, który mieści się w Bydgoszczy, przy ulicy Dworcowej 66.

ZAWISZAFANS