Zawisza zagra w grupie północnej

Znamy już rywali, z którymi Zawisza będzie walczył o awans do klasy okręgowej w sezonie 2017/2018. A co za tym idzie, możemy powiedzieć również z kim zagrają niebiesko-czarni na inauguracje rozgrywek, która odbędzie się pod koniec sierpnia.

Pierwszym rywalem Zawiszy będzie GLKS Dobrcz, który w ubiegłym sezonie zajął w A-klasie 9 lokatę. Mecz ten rozegrany zostanie w Potulicach. Na drugą kolejkę niebiesko-czarni pojadą zaś do Gostycyna na spotkanie z miejscowym Myśliwcem.

W grupie I Bydgoszcz A-klasy wystąpi kilka zespołów z powiatu bydgoskiego m.in. GLKS Osielsko Żołędowo, Victoria Koronowo czy Victoria Niemcz. Nie będą to zatem zbyt dalekie wyjazdy. Rywalem Zawiszy będzie również Dąb Potulice, z którego stadionu bydgoski zespół korzysta gościnnie. Dalsi rywale to m.in. Krajna Sępólno Krajeńskie, Fala Świekatowo, Kamionka Kamień Krajeński oraz Tucholanka Tuchola.

Zanim jednak dojdzie do inauguracji ligi, Zawisza rozpocznie zmagania w Okręgowym Pucharze Polski. Już w tą sobotę 5 sierpnia w Potulicach niebiesko-czarni podejmą Gryfa Sicineko (zespół z klasy okręgowej). Początek meczu godzina: 17:00.

ZAWISZAFANS