Suple Fordon wspiera Zawiszę

W ostatnich dniach do grona firm, które pomagają w odbudowie Zawiszy dołączył fordoński punkt z odżywkami SupleFordon. Dzięki nawiązanej współpracy piłkarze Zawiszy będą na każdym meczu rundy jesiennej zaopatrzeni w odpowiednie specyfiki, które pomogą im w walce o upragniony awans.

Ponadto SupleFordon wesprze Stowarzyszenie w jeszcze jeden sposób. Każde zakupy dokonane w sklepie na ulicy Sabały przez Zawiszaka będą pomagać Klubowi. 5% z niebiesko-czarnych zakupów zostanie przekazanych na rzecz SP. Specjalne wizytówki, które pomogą w naszych zakupach będą dostępne w Kibolu i u odpowiednich osób na osiedlach oraz na każdym meczu Zawiszy. Ponadto osoby z fan clubów oraz dalszych osiedli mogą zamawiać produkty przez stronę www.suplefordon.pl, dopisując w tytule informację o wsparciu Zawiszy. Ceny odżywek u naszego partnera są atrakcyjne, a co najważniejsze pomaga on w odbudowie Niebiesko-Czarnej Potęgi.

Z tego też miejsca mocno zachęcamy do robienia zakupów w SupleFordon. Sportowe odżywki, napoje i preparaty energetyczne, codzienne witaminy czy też vouchery upominkowe dla bliskich osób i wiele innych rzeczy znajdziecie w tym dobrze zaopatrzonym sklepie. Pokażmy się z jak najlepszej strony i wesprzyjmy nowego partnera oraz co się z tym wiąże Stowarzyszenie Piłkarskie. Nasze zakupy w SupleFordon pomogą Zawiszy w drodze do zasłużonego i upragnionego celu.

DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE !!!

ZAWISZAFANS