Miała być prezentacja i była!

Mimo zakazów największego "demokraty" w Bydgoszczy prezentacja zespołu seniorów SP ZAWISZA doszła do skutku. W piątkowy wieczór w centralnym punkcie naszego miasta zaprezentowali się swoim wiernym kibicom piłkarze niebiesko-czarnych. Tak jak obiecaliśmy nikt nie jest w stanie pokrzyżować naszych planów, a szczególnie mały złośliwy człowieczek z Jezuickiej.

Impreza przyciągnęła na płytę Starego Rynku tłumy kibiców, w tym całe rodziny z dziećmi, nawet tymi w wózkach - czyżby przestali bać się bandytów, którzy jak to przedstawia Rafałek terroryzują całe miasto i wrzucają do domów "granaty" w postaci kamieni, które w czasie prowadzonego śledztwa prokuratura zwraca nie związanemu ze zdarzeniem prezydentowi...

Zawodnicy wystąpili w nowych strojach meczowych, które wręczali im przy wejściu na specjalnie ustawioną tego dnia sceną młodzicy naszego klubu. Po przemówieniach członków zarządu klubu, głos zabrali trener, kapitan i kierownik drużyny, a także nowi zawodnicy, którzy latem wzmocnili nasz zespół. Wszystko przy aplauzie zebranych fanów, którzy śpiewami i oklaskami okazywali wsparcie Zawiszakom. W tle powiewały flagi na kijach w klubowych barwach, którymi wymachiwali najmłodsi adepci piłki nożnej przyodziani w niebiesko-czarne trykoty.

Prezentacja pokazała, że mimo na tą chwilę siódmego poziomu rozgrywkowego Zawisza cieszy się wielkim zainteresowaniem. Relację z imprezy pokazała Telewizja Bydgoszcz, a reportaże ukazały się we wszystkich bydgoskich gazetach i portalach internetowych. Mimo wszelakich przeszkód znowu daliśmy radę więc hasło ZAWISZA NIGDY NIE ZGINIE cały czas obowiązuje.

Galeria zdjęć

ZAWISZAFANS