Ogladaj Wywiad z chuliganem w telewizji Republika

W niedzielę - 29 października o godz. 21:30 zachęcamy do obejrzenia programu w Telewizji Republika z cyklu "Wywiad z chuliganem". Piotr Lisiewicz autor programu przeprowadza wywiady z osobami zbuntowanymi przeciw władzy komunistycznej i rzeczywistości III RP. Program, który rekomendujemy nie ma nic wspólnego z propagowaniem chuligaństwa, ale prezentuje osoby i środowiska którym rządzący przypisali łatę chuligaństwa, a obecnie nazywają kibolstwem.

W niedzielę gościem programu będzie nasz Przyjaciel z trybun od 29 lat fanatyk piłkarskiego Zawiszy, Marek Gaczkowski - "Maras". Nikomu, kto jest kibicem Zawiszy nie trzeba przedstawiać Marka, który swoje serce wypełnił miłością do ukochanego klubu, a jego bezkompromisowa i honorowa postawa jest wzorem do naśladowania dla całego środowiska kibiców.

W trakcie niemal godzinnego programu poruszone zostały tematy takie jak: trudna historia klubu od końca lat 90-tych do dnia dzisiejszego, prowokacja policyjna w trakcie meczu Zawisza-Widzew w 2013 roku, oszustwa Osucha wobec Zawiszy, udział Prezydenta Miasta Bydgoszczy Bruskiego w niszczeniu marki Zawisza, "aresztowanie papieża", opieka nad Środowiskiem Żołnierzy AK, pamięć o Wyklętych itd.

W niedzielę o 21:30 rezerwujemy swój czas, aby obejrzeć arcyciekawy wywiad i informujemy innych o tym wydarzeniu. Archiwizowany odcinek wywiadu dostępny będzie w poniedziałek na YouTube Radia Poznań.
ZAWISZAFANS