"Narodowe Siły Zbrojne" spotkanie z Leszkiem Żebrowskim.

3.11.2017r. tj. w piątek po mszy w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w intencji "Ojczyzna i naród" około godziny 20:00 w sali przy pl. Piastowskim 5 odbędzie się spotkanie z Leszkiem Żebrowskim pt. "Narodowe Siły Zbrojne".

Prelegent to wybitny historyk, znawca najnowszej historii Polski, polskiego podziemia niepodległościowego w czasie II wojny światowej i po 45 roku w Polsce. Publicysta, pisarz i wielki patriota. Jeden z najlepszych historyków, których mamy w Polsce. Od ponad 30 lat odkłamuje historię Polski. Mówi o tym czego nie można usłyszeć w szkole. Otwiera oczy i uszy wielu Polakom.

Znajomość historii takich organizacji jak NSZ to obowiązek każdego patrioty. Była to bowiem elitarna organizacja zbrojna antyniemiecka i antykomunistyczna. Zwalczająca partyzantkę radziecką, AL, GL, bandy rabunkowe, karcąca Niemców i broniąca ludności polskiej. W Powstaniu Warszawskim jako jedyni nie oddają ani piędzi terenu. Po 45 roku biorą udział w powstaniu antykomunistycznym. Poznaj historię polskich bohaterów z NSZ. Próbowano wymazać ich z kart historii pisząc ich czarną legendę. Dzięki Leszkowi Żebrowskiego i podobnym mu ludziom to się nie udało.

Zapraszamy!

ZAWISZAFANS