W SOBOTĘ TYLKO ZWYCIĘSTWO !!!

Już w najbliższą sobotę czeka bydgoskiego Zawiszy kolejne wyjazdowe spotkanie tym razem do Świekatowa na mecz z miejscową Falą. Początek spotkania w Świekatowie zaplanowany jest na godzinę 16.00. Aktualnie Fala w ligowej tabeli zajmuje 2 miejsce z dorobkiem 49 punktów, mają sześć punktów straty do Zawiszy, jednak do rozegrania mają jeszcze jedno spotkanie zaległe. Bilans spotkań Fali na własnej murawie wygląda następująco 7 zwycięstw, 1 remis i jedna porażka z Tartakiem Wudzyn. Przypomnijmy w rozegranym spotkaniu w rundzie jesiennej Zawiszy, w Potulicach Niebiesko - Czarni po ciężkim dobrym spotkaniu wygrali z Falą 2-1.

W sobotę również wszyscy liczymy na kolejne zwycięstwo Naszych piłkarzy, dlatego wszyscy razem wspólnymi siłami głośnym dopingiem od pierwszej do ostatniej minuty pomóżmy piłkarzom w odniesieniu kolejnych ważnych trzech punktów, które przybliżą nas do V ligi.

Wśród kibiców Zawiszy również pełna mobilizacja, cały czas do piątku tj.11 maja, w KIBOLU można zapisywać się na autokary koszt przejazdu 20zł.

WSZYSCY RAZEM PO AWANS #

ZAWISZAFANS