APEL WYSOKIEJ KLASY SPECJALISTÓW

Od dłuższego czasu staramy się przywrócić Naszym trybunom dawny blask. Kibicowska Polska poznała nas jako grupę, która dba o wygląd trybun, wysoką jakość dopingu oraz starannie przygotowane oprawy. Cały czas dążymy do tego, by ta opinia nie uległa zmianie. Wciąż wychodzimy na przeciw Waszym oczekiwaniom, jednocześnie samemu sobie podnosząc poprzeczkę. Realia, z którymi przyszło nam, fanatykom Zawiszy, zmierzyć się po zakończeniu walki z osuchami, niestety nie pozwalają nam na zbyt wiele. Wioski, w których gramy, na swoich "stadionach" często nie mają żadnych trybun, na których możnaby zaprezentować oprawę, czy nawet płotu, na którym możnaby zawiesić flagi.

Mimo to staramy się robić swoje. Jesteśmy kibicami, nie wiemy co to znaczy poddać się ...

By nasze trybuny wyglądały jak dawniej, niezbędna jest Wasza pomoc. Dlatego apelujemy do wszystkich Zawiszaków, by już od sobotniego meczu stosowali się do poniższych punktów !!!

1. Na mecz przychodzimy ubrani w czarne koszulki. Dopuszczalne są również koszulki meczowe lub zgód.
Jednakowy kolor koszulek robi na prawdę niesamowite wrażenie!
2. Na każdy mecz przychodzimy z szalikiem! Szal w ręku każdego fanatyka daje zajebisty efekt, a niektóre pieśni aż same się proszą o wzniesienie barw!
3. Na mecze domowe przejeżdżamy najpóźniej 30 minut przed rozpoczęciem spotkania! Wasza wcześniejsza obecność znacznie ułatwi nam wykonanie naszej pracy! 5. Na meczach obowiązuje zakaz spożywania alkoholu! Apelujemy również o to, by nie pić przed meczem! Osoby nietrzeźwe będą wypraszane
6. Słuchamy poleceń osób prowadzących doping!

Wyżej wymienione punkty mają na celu dalsze podwyższanie jakości dopingu i wszystkiego, co dzieje się na trybunach podczas każdego meczu Bydgoskiego Zawiszy. Razem pracujmy nad tym, abyśmy prezentowali się coraz lepiej!

RAZEM JESTEŚMY SIŁĄ!

Wysokiej Klasy SpecjaliściZAWISZAFANS