Serwis Kibiców
bydgoskiego Zawiszy

Puchar Polski: Zawisza Bydgoszcz - Sędziowie K-PZPN 3:1

2018-08-22

Zawisza:  Stypczyński (60' Karbowski) - Ignatowski, Detmer, Stoppel (46' Witucki), Szymański, Zniszczol (46' Ruczyński), Błażejewicz, Deresiewicz, Ziemba, Kozłowski, Straszewski.

Zawisza wygrywa dziś w spotkanie Pucharu Polski 3:1.

Bramki: Patryk Kozłowski ⚽
Patryk Straszewski⚽
Patryk Błażejewicz⚽

 

Traf chciał, że pierwszym i jedynym rywalem Kolegium Sędziowskiego K-PZPN w rozgrywkach Okręgowego Pucharu Polski stał się bydgoski Zawisza. Niebiesko-czarni w rezerwowym składzie okazali się dla arbitrów piłkarskich zbyt trudnym rywalem i wyeliminowali ich z dalszych rozgrywek.

Mecz rozgrywany był na obiektach CWZS przy ulicy Sielskiej w Fordonie. Jest to już wydarzenie, bowiem był to pierwszy mecz o stawkę o dawien dawna, w którym Zawisza był gospodarzem na bydgoskiej ziemi. Dla niebiesko-czarnych był to jednak bardziej trening, bowiem kilka minut po pierwszy gwizdu sędziego, nikt się na Sielskiej nie spodziewał niespodStraszewskiego.

Pod koniec pierwszej połowy podwyższył jeszcze Patryk Błażejewicz, zaś sędzia Szymon Rutkowski zdobył bramkę honorową dla gości. W drugiej odsłonie tego meczu gole już nie wpadały. Przez cały mecz gorący doping prowadzili kibice Zawiszy.Galeria zdjęć