Przełomowa chwila dla bydgoskiego Zawiszy!

Wczoraj o godz. 13.30 mieliśmy wspaniałą okazję spotkać się z wychowankiem klubu Zawisza Bydgoszcz, Jackiem Góralskim. Nie ukrywamy, że jest to dla nas wyjątkowa chwila i ogromna motywacja do dalszych działań na rzecz bydgoskiego Zawiszy.

Środowe spotkanie poprzedzały rozmowy, które przedstawiały zakres projektu Zawisza Business Club. Mimo małych przeciwności losu, związanych z wcześniejszym spotkaniem, które miało mieć miejsce przed wrześniowymi Meczami Reprezentacji Polski, kluczowa wizyta miała miejsce w Poznaniu. Cała sytuacja pokazuje, że nie ma rzeczy niemożliwych.

Podczas wczorajszego meetingu została zawarta roczna umowa obejmująca Ambasadorstwo Piłkarza na rzecz Klubu Zawisza Bydgoszcz oraz podmiotu Zawisza Business Club. Przebiegowi spotkania towarzyszyła Koordynator projektu Zawisza Business Club.

Jacek jest bardzo otwartą osobą, z głową pełną pomysłów i chęcią do pomocy. Spotkanie z Nim odbyło się we wspaniałej atmosferze. Nie zabrakło wspomnień z gry w rodzimym Klubie. Projekt przyjął z ogromnym uznaniem i wiarą w powodzenie dla odrodzenia Wielkiego Zawiszy. Jesteśmy przekonani, że to początek owocnej współpracy Dziękujemy za budujące spotkanie i życzymy powodzenia w sportowej drodze.


ZAWISZAFANS