79 Rocznica powstania Polskiego Państwa Podziemnego - zaproszenie dla kibiców Zawiszy

Miło nam poinformować, że Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej Okręg Bydgoszcz zaprosił Kibiców Zawiszy Bydgoszcz na uroczystą Mszę Świętą z okazji 79 rocznicy powstania Polskiego Państwa Podziemnego, która odbędzie się w dniu 30 września 2018 r. o godz. 10:30 w Kościele Garnizonowym przy ul Bernardyńskiej w Bydgoszczy.

Wszystkich Kibiców Zawiszy zapraszamy do wspólnego uczczenia pamięci Tych, którzy nie ugięli kolan przed okupantami i na ołtarzu Ojczyzny położyli ofiarę największą - swoje życie.
Kibice Zawiszy wyrażają szczególną wdzięczność oraz szacunek twórcom,ofiarnym działaczom i bohaterskim żołnierzom podziemnych struktur Państwa Polskiego, a także tym Wszystkim, którzy w wyjątkowo trudnych warunkach okupacji hitlerowskiej i sowieckiej, z narażeniem własnego życia walczyli o niepodległość Ojczyzny.


Zbiórka Kibiców Zawiszy przed kościołem o godz. 10:15.

Po Mszy udajemy się do Fordonu na kolejny mecz Zawiszy Bydgoszcz.

Komentarze do wiadomości

Brak komentarzy

Administracja serwisu ZawiszaFans.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Są one indywidualnymi i niezależnymi opiniami użytkowników. Redakcja serwisu zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści nie związane z tematem, reklamy, a w szczególności wulgaryzmy, treści rasistowskie i obrażające innych czytelników, a także osoby postronne i instytucje. Użytkownik serwisu ponosi pełną odpowiedzialność za zamieszczone wypowiedzi niezgodne z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Tylko zarejestrowane osoby mają możliwość komentowania wiadomości.

nazwa użytkownika:
hasło

ZAWISZAFANS