Pomagamy Zawiszy - w niedzielę idziemy na Wybory.

Już w najbliższą niedzielę, 21 października będziemy wybierali prezydenta Bydgoszczy i radnych miasta Bydgoszczy.

Wśród kandydatów na prezydenta i radnych są ludzie, którzy potwierdzają, że dom piłkarskiego Zawiszy jest na                  ul. Gdańskiej i deklarują, że chcą aby nasz Zawisza jak najszybciej wrócił na należne mu miejsce. Jednak są też i tacy, którzy nie chcą Zawiszy w Bydgoszczy, co więcej pragną aby piłkarskiego Zawiszy w ogóle nie było.

Dlatego:

Wszyscy idziemy na wybory i odrzucając preferencje polityczne głosujmy na Tych kandydatów, którym dobro Zawiszy nie jest obojętne.

Mobilizujemy swoich bliskich, przyjaciół i znajomych aby również poszli zagłosować i pomogli wybrać lepszą przyszłość dla naszego kochanego Klubu.

Pamiętaj!

Wystarczy tak niewiele by stała się rzecz wielka. Już najbliższą niedzielę możesz pomóc Zawiszy jak nigdy dotąd!

WSZYSCY NA WYBORY - ZAWISZA NIGDY NIE ZGINIE !

Komentarze do wiadomości

Brak komentarzy

Administracja serwisu ZawiszaFans.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Są one indywidualnymi i niezależnymi opiniami użytkowników. Redakcja serwisu zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści nie związane z tematem, reklamy, a w szczególności wulgaryzmy, treści rasistowskie i obrażające innych czytelników, a także osoby postronne i instytucje. Użytkownik serwisu ponosi pełną odpowiedzialność za zamieszczone wypowiedzi niezgodne z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Tylko zarejestrowane osoby mają możliwość komentowania wiadomości.

nazwa użytkownika:
hasło

ZAWISZAFANS