JUTRO WSZYSCY DO KOŃCZEWIC

W środę 14 listopada o godz.14:00 w ramach 11. Kolejki Klasy Okręgowej Zawisza Bydgoszcz zmierzy się z Cyklonem Kończewice. Przypomnijmy, że w pierwotnym terminie spotkanie nie doszło do skutku z powodu choroby zawodników Cyklonu. Cyklon Kończewice obecnie zajmuje w ligowej tabeli piąte miejsce z dorobkiem dwudziestu dwóch punków. 

Cyklon ma jednak o jedno spotkanie, mniej rozegrane niż pozostałe drużyny w lidze. Drużyna z Kończewic w lidze wygrywała siedmiokrotnie, raz zremisowała oraz czterokrotnie schodziła z boiska pokonana.  W ostatniej kolejce rozegranej 10 listopada Cyklon na swoim stadionie pokonał 3:0 Naprzód Jabłonowo Pomorskie. Zawisza Bydgoszcz pauzował w ostatniej kolejce, ale nasi zawodnicy nie próżnowali i rozegrali mecz sparingowy z Unią Leszcze.

Teraz czas na ligowe granie i spotkanie, w którym trzeba będzie walczyć od pierwszych do ostatnich minut meczu. Ważne znaczenie w środowym meczu, będzie miała koncentracja oraz dyscyplina taktyczna. Nie będzie to łatwy mecz, ale wszyscy związani z Zawiszą wierzą w drużynę i liczą na wygraną.


ZAWISZAFANS