POZDROWIENIA OD MACIEJA DĄBROWSKIEGO

W niedzielę po meczu Zagłębia Lubin z warszawską Legią redakcja strony ZF oraz główny sponsor Zawiszy Bydgoszcz firma AML, spotkała się z byłym zawodnikiem, wychowankiem Niebiesko - Czarnych, obecnie zawodnikiem Zagłębia Maciejem Dąbrowskim. Po kilku minutowej rozmowie na tematy bieżące w obu klubach, wręczona została Dąbrosiowi koszulka Zawiszy.

Maciej za pośrednictwem strony ZF chciałby po[Z]drowić wszystkich prawdziwych fanatyków Zawiszy, zaś klubowi  życzy szybkiego powrotu i gry na stadionie przy ulicy Gdańskiej 163 oraz awansów z roku na rok do wyższych lig.

ZAWISZA NIGDY NIE ZGINIE !!!Komentarze do wiadomości

Brak komentarzy

Administracja serwisu ZawiszaFans.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Są one indywidualnymi i niezależnymi opiniami użytkowników. Redakcja serwisu zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści nie związane z tematem, reklamy, a w szczególności wulgaryzmy, treści rasistowskie i obrażające innych czytelników, a także osoby postronne i instytucje. Użytkownik serwisu ponosi pełną odpowiedzialność za zamieszczone wypowiedzi niezgodne z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Tylko zarejestrowane osoby mają możliwość komentowania wiadomości.

nazwa użytkownika:
hasło

ZAWISZAFANS