IV edycja Niebiesko-Czarnej Cegiełki - wspieramy Młodych Rycerzy!

Miło nam poinformować, że z dniem 15.01.2019 rusza IV edycja niebiesko - czarnej cegiełki. Tym razem celem nadrzędnym jest pomoc naszym Młodym Rycerzom.

Dlaczego młodzież?

Priorytetem klubu Zawisza Bydgoszcz jest szkolenie młodzieży i opieranie w niedalekiej przyszłości drużyny seniorów na swoich wychowankach. By tego dokonać trzeba inwestować w szkolenie i rozwój naszych młodych zawodników. Nasz klub od wielu lat wszystkie środki na szkolenie młodzieży wykłada z własnej kieszeni, bo jako jedyny w Bydgoszczy na pomoc miasta nie ma co liczyć.

Wszyscy dokładnie wiedzą jak wyglądała w ostatnim czasie nasza sytuacja. Zostaliśmy bezprawnie wyrzuceni z obiektów, a nasze dzieci trenowały na wynajętych ,,kartofliskach", nierzadko przy oświetleniu z samochodów ich rodziców. Mimo to przetrwaliśmy i dziś możemy być dumni z naszych Młodych Rycerzy i ich rodziców, którzy nas nie opuścili i wytrwali w tym trudnym czasie reprezentując godnie najważniejszy klub Bydgoszczy.

Obecnie prowadzimy dziewięć zespołów młodzieżowych, a do zbudowania pełnej drabinki brakuje już tylko juniorów. Mimo niewyobrażalnie trudnych warunków, nie ustępujemy piłkarsko najlepszym drużynom w naszym województwie, a w wielu przypadkach z rywalizacji wychodzimy zwycięsko. Z szacunku do postawy i wytrwałości naszego młodego pokolenia Zawiszaków, musimy im zapewnić jak najlepsze warunki do rozwijania ich umiejętności i wynagrodzić czas, w którym mieli trudniej niż wszyscy inni.

Fundusze, które uda się nam zebrać w tej edycji przeznaczymy, na realizację projektów, dzięki którym nasi młodzi zawodnicy będą mogli rozwijać swój talent. Podczas trzech poprzednich zbiórek pokazaliśmy, że Zawisza może zawsze liczyć na swoich wiernych fanów i wierzymy, że nie inaczej będzie tym razem.

Cel mamy szczytny, a jego założenie to 75000 złotych dla naszych dzieciaków. Koszt cegiełki podczas IV edycji to 30 złotych. Pokażmy kolejny raz, że Zawisza to jest potęga. Szczegóły prowadzenia zbiórki podamy na początku roku.

Punkty dystrybucji:
- Sklep Kibiców Zawiszy Bydgoszcz
- Delikatesy TORA
- Drogeria Jeżyk na Targowisku Kapuściska
- Pub Omega Fordon
- Garmaż K.D. Fiszer (ul. Przejazd 12)
- Bar Hiszpan (ul. Glinki 79)
- Wyznaczone osoby na dzielnicach i w FC.
 
O nowych punktach dystrybucji, będziemy informować na bieżąco.

ZAWISZAFANS