Zawisza wygrał Halowy Turniej w Barcinie o Puchar Burmistrza Michała Pęziaka.

Zawisza wygrał Halowy Turniej w Barcinie o Puchar Burmistrza Michała Pęziaka. W niedzielę 20 stycznia w Barcinie odbył się Halowy Turniej o Puchar Burmistrza Michała Pęziaka. Niedzielne zmagania sportowe miały także na celu pomoc w postaci kwesty dla 6,5 letniego chłopca Nikodema Kaczmarka. Zanim na dobre rozpoczął się turniej drużyna Zawiszy przekazała młodemu chłopcu pamiątkową koszulkę naszego klubu z podpisami wszystkich zawodników i sztabu szkoleniowego.

Turniej wygrał bydgoski Zawisza będąc tego dnia bezkonkurencyjny wygrywając wszystkie pięć spotkań. Dodatkowo organizatorzy turnieju przyznali nagrody indywidualne, które trafiły w ręce naszych zawodników. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Adrian Brzeziński. Królem strzelców turnieju został Bartosz Stoppel, który tego dnia zdobył dziesięć goli. Najmłodszym uczestnikiem turnieju został Dawid Piotrowski również z Zawiszy. Nagrodę rzeczową w postaci piłki oraz pamiątkowy puchar odebrał w imieniu drużyny nasz kapitan Adam Wiśniewski. Cała drużyna zgodnie uznała że otrzymaną piłkę za pierwsze miejsce przekaże Nikodemowi Kaczmarkowi, wcześniej składając na futbolówce autografy.

Wyniki spotkań Zawiszy:

Zawisza Bydgoszcz – Noteć Łabiszyn 5:0 Bramki: Adam Wiśniewski x2, Patryk Straszewski, Dawid Piotrowski, Bartosz Stoppel.

Zawisza Bydgoszcz – Zagłębie Piechcin 4:0

Bramki: Patryk Błażejewicz, Bartosz Stoppel, Tomasz Detmer, Patryk Straszewski.

Zawisza Bydgoszcz – BOSiR/Dąb Barcin 5:2

Patryk Błażejewicz x2, Adrian Brzeziński x2, Bartosz Stoppel.

Zawisza Bydgoszcz – Piast Złotniki Kujawskie 4:1

Bramki: Bartosz Stoopel x2, Patryk Straszewski, Oskar Ignatowski.

Zawisza Bydgoszcz – Mikrus Szadłowice 6:4

Bramki: Bartosz Stoopel x5, Patryk Straszewski.

Serdecznie dziękujemy za zaproszenie przedstawicielom BOSiR/ Dąb Barcin oraz gratulujemy świetnie zorganizowanego na wysokim poziomie turnieju.

 
Galeria zdjęć


ZAWISZAFANS