WAŻNE! 100 rocznica Powstania Wielkopolskiego, w niedzielę jedziemy na uroczyste obchody do Brzozy !

Trwają obchody związane z 100 rocznicą Powstania Wielkopolskiego. W niedzielę 3 lutego uroczystości odbędą się pod pomnikiem w Brzozie. Co roku kibice Zawiszy bardzo licznie biorą udział w obchodach upamiętniających bitwę pod Brzozą. I w tym roku ponownie stawimy się w miejscu gdzie spoczywa 19 poległych, bohaterskich Powstańców. Uroczystości w Brzozie są dla kibiców Zawiszy kulminacyjnym wydarzeniem związanym z obchodami zwycięskiego Powstania Wielkopolskiego. Kolejny raz oddamy hołd Polakom, którzy poświęcili swoje młode życie za Ojczyznę.
Zbiórka Kibiców Zawiszy w Brzozie w niedzielę 3 lutego o godz. 16:15 ul. Łabiszyńskiej 18D, parking przy "Galerii Brzoza"

Komentarze do wiadomości

Brak komentarzy

Administracja serwisu ZawiszaFans.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Są one indywidualnymi i niezależnymi opiniami użytkowników. Redakcja serwisu zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści nie związane z tematem, reklamy, a w szczególności wulgaryzmy, treści rasistowskie i obrażające innych czytelników, a także osoby postronne i instytucje. Użytkownik serwisu ponosi pełną odpowiedzialność za zamieszczone wypowiedzi niezgodne z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Tylko zarejestrowane osoby mają możliwość komentowania wiadomości.

nazwa użytkownika:
hasło

ZAWISZAFANS