Zawisza – Sokół (zapowiedź meczu).

W sobotę 30 marca o godz. 12:00 w ramach 18.Kolejki Klasy Okręgowej Zawisza Bydgoszcz zmierzy się z Sokołem Radomin. W rundzie jesiennej w meczu pomiędzy obydwoma drużynami, górą był bydgoski Zawisza, którzy pokonał na wyjeździe Sokół 2:1.

Sokół Radomin obecnie w ligowej tabeli zajmuje jedenaste miejsce z dorobkiem piętnastu punktów. Bilans bramkowy drużyny z Radomina to 22 bramki strzelone na 28 straconych. W ostatniej rozegranej kolejce Sokół grając na swoim stadionie pokonał 3:1 Promień Kowalewo Pomorskie. Sokół w meczu z bydgoskim Zawiszą będzie szukał rewanżu za porażkę z jesienni, chcąc dodatkowo kontynuować rozpoczętą w 16 kolejce passę zwycięstw.

Zawisza Bydgoszcz stanie przed kolejnym zdaniem do wykonania. Cel do zrealizowania to zwycięstwo w najbliższym sobotnim meczu. Wszyscy pamiętamy mecz z Sokołem w rundzie jesiennej, kiedy o zwycięstwo trzeba było walczyć do ostatnich minut meczu. Tym razem nie będzie inaczej. Tylko odpowiednia koncentracja oraz wola walki może pozwolić naszej drużynie osiągnąć założony cel. Dodatkowo rywale będą podwójnie zmobilizowani, aby pokrzyżować nam plany i zgarnąć trzy punkty w Bydgoszczy. Niebiesko-czarna rodzina wierzy jednak w swoją drużynę i z wiarą idzie drogą, która prowadzi na szczyt. Innej drogi nie ma. Bydgoski Zawiszo - tylko zwycięstwo!

UWAGA: udostępniamy 700 miejsc.

 

wersja%205 (2)

 


ZAWISZAFANS