Serwis Kibiców
bydgoskiego Zawiszy

Letni turniej kibiców Pogoni Lębork !

2019-08-04

Letni turniej kibiców Pogoni Lębork:

W sobotę trzeciego dnia sierpnia organizujemy turniej kibiców na obrzeżach naszego miasta. Obecne ekipy to Zawisza Bydgoszcz, Olimpia Grudziądz i Wigry Suwałki. My jako gospodarze wystawiamy 5 składów do kopania piłki: CHML, Czołgistów, Centrum, Nowa Wieś i Wariackie Picie oraz po jednej drużynie każdej ekipy naszych gości.

Na płocie wiszą flagi nasze i obecnych ekip oraz transparent upamiętniający Powstańców Warszawy z okazji 75 rocznicy. Rozgrywki podzielone na dwie grupy z ktorych do fazy pucharowej wychodziły po dwie ekipy. W półfinałach zagrały druzyny Czołgistów z Olimpią Grudziądz i Zawisza Bydgoszcz z Nową Wsią. Mecz o trzecie miejsce to Zawisza-Czołgistów, po remisie 1:1 rozstrzygnął się po rzutach karnych i ostatecznie na ostatnie miejsce podium wskoczyła ekipa Czołgistów. Emocjonujący finał pomiędzy Grudziądzem a Nową Wsią zakończył się zwycięstwem Olimpii.

Dodatkowo rozdalismy nagrody dla najlepszego bramkarza (Czołgistów) i najlepszego piłkarza turnieju (Olimpia) i na tym zakończyliśmy rozgrywki piłkarskie. Podczas turnieju grill, pizza, oczywiście piwko i wódeczka. Liczbę osób która się przewinęła tego dnia szacujemy na około 200. Po turnieju przenosimy się na wynajetą przez nas sale gdzie czekają na nas ciepłe posiłki. Siedzimy, popijamy i spędzamy czas na ogólnej integracji. W nocy wyrywamy się jeszcze na miejscowe balety. Turniej uważamy za udany.

Serdecznie dziękujemy naszym gościom za obecność. Do zobaczenia na kibicowskim szlaku

 

 

68823487_2680282182023620_3413232869730942976_n

Letni-turniej-kibicow-Pogoni-Lebork