Serwis Kibiców
bydgoskiego Zawiszy

Zawisza – Cuiavia (zapowiedź meczu).

2019-09-05

W sobotę 7 września o godz. 12:00 w ramach 6.kolejki IV ligi K-PZPN, Zawisza Bydgoszcz zmierzy się z Cuiavią Inowrocław. Spotkanie zostanie rozegrane na stadionie CWZS przy ul. Sielskiej 12 (Fordon).

Cuiavia Inowrocław to obecnie lider IV ligi. Zespół z Inowrocławia ma na swoim koncie 12 punktów, ale trzeba zaznaczyć, że Cuiavia ma o jeden mecz rozegnany więcej niż pozostałe drużyny. 4 września awansem został rozegrany mecz 7.kolejki, w którym Cuiavia pokonała 4:0 Włocłavię Włocławek. Zespół z Inowrocławia jak do tej pory wygrał cztery spotkania oraz poniósł dwie porażki.

Zawisza Bydgoszcz po ostatnim zwycięstwie nad Piastem Złotniki Kujawskie wydaje się, że wrócił na właściwą drogę. Teraz przed drużyną Jacka Łukomskiego kolejne wyzwanie i też zadanie do wykonania. Pokonać obecnego lidera. Nie będzie łatwo, ale poprzednie mecze pokazały, że aby myśleć o zwycięstwie nad rywalem, należy przez pełne 90 minut być skoncentrowanym i walczyć na każdym metrze boiska. Każdy najmniejszy błąd może srogo kosztować. Dlatego też wierzymy, że nasza drużyna wciągnęła stosowne wnioski z poprzednich spotkań i na sobotni mecz z liderem wyjdzie odpowiednio skoncentrowana.

Przypominamy, że mecz ma charakter imprezy niemasowej i wstęp jest biletowany.

Bilet normalny 10 zł
Bilet ulgowy 5 zł

Płatność tylko gotówką!
*bilet ulgowy przysługuje dzieciom, młodzieży, studentom za okazaniem ważnej legitymacji.
Bilety są dostępne do nabycia przed meczem (przed stadionem przy ul. Sielskiej 12) w dn. 7.09 w godz. 10:30 - 12:00
Bilety będą sprzedawane maksymalnie do 30 minut po rozpoczęciu meczu.

UWAGA!
Wejście na stadion tylko od ul. Sielskiej 12.