Serwis Kibiców
bydgoskiego Zawiszy

Chemik – Zawisza (zapowiedź meczu)

2019-09-10

W środę 11 września o godz. 17:00 czekają nas długo oczekiwane derby Bydgoszczy. Chemik na swoim stadionie zmierzy się z Zawiszą. Obie drużyny będą odrabiać ligowe zaległości z pierwszej kolejki, kiedy to na wniosek włodarzy Chemika spotkanie zostało przełożone.

Chemik Bydgoszcz obecnie zajmuje siódme miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem dziesięciu punktów. Drużyna z Glinek jak do tej pory w lidze wygrywała trzy razy, jedno spotkanie zremisowała oraz jedno przegrała. Właśnie w ostatniej rozegranej kolejce Chemik musiał uznać wyższość Sportisu Łochowo przegrywając 2:0.

Zawisza Bydgoszcz ma za sobą kolejny wygrany mecz. Tym razem podopieczni Jacka Łukomskiego pokonali 2:0 Cuiavię Inowrocław. Trzeba pamiętać jednak, że to już historia i w najbliższą środę, naszych zawodników czeka ciężkie spotkanie z wymagającym rywalem. Jak w każdym meczu trzeba będzie walczyć od pierwszych do ostatnich minut meczu. Dodatkowo jest to mecz derbowy, a jak wszyscy wiemy takie spotkania lubią rządzić się swoimi prawami.