Serwis Kibiców
bydgoskiego Zawiszy

"...jeszcze Zawisza nie zginął, kiedy my żyjemy".

2020-03-27

Drodzy kibice, w związku z tym, że na całym świecie panuje wirus, którego nikt się nie spodziewał rozgrywki piłkarskie wszystkich lig w naszym kraju zostały na razie wstrzymane do 26 kwietnia. Meczy nie ma, ale kluby muszą funkcjonować. Zawisza w ostatnim czasie dzięki wiernym kibicom, kolejny raz w swojej trudnej historii wyszedł z piłkarskiego niebytu i stanął na nogi. Klub jest stabilny, ale nikt nie był przygotowany na taką sytuację jaka teraz panuje. Dlatego też musimy zrobić wszystko, by to co razem odbudowaliśmy nie poszło na marne.

Jako zarząd klubu zwracamy się o pomoc do wszystkich, którym dobro naszego Zawiszy leży na sercu. Wiemy, że każdy z Was ma teraz ważniejsze rzeczy na głowie niż piłka nożna, ale każdy kto może, niech przekaże dowolną kwotę na Zawiszę, byśmy mogli być spokojni o jego byt.

Zakładamy konto na portalu zrzutka.pl i zbieramy w ten sposób fundusze na działalność statutową klubu, w tym bardzo trudnym okresie. Wszyscy razem jesteśmy w stanie zdziałać wiele, co już niejednokrotnie udowodniliśmy. Każdy zebrany przez nas grosz pomoże w utrzymaniu stabilności i nie zachwieje mocnych fundamentów, które postawiliśmy przez ostanie lata. Biorąc pod wzgląd, to że w tym ciężkim czasie trudno o spotkania w szerszym gronie, uznaliśmy, iż zbiórka poprzez portal internetowy będzie najlepszym rozwiązaniem. Zawiszacy zawsze stawiają sobie wysoko poprzeczkę i nie inaczej będzie tym razem. Cel naszej zbiórki to 75 tysięcy złotych na ratunek Zawiszy.

Czas trwania akcji - do rozpoczęcia rozgrywek.

 https://zrzutka.pl/mw7rfuPomagamy jak zawsze w myśl hasła -,,jeszcze Zawisza nie zginął, kiedy my żyjemy". Dodatkowo przygotowaliśmy bonus.

Każdy kto wpłaci kwotę powyżej 19,46zł otrzyma drogą mailową poniższy pogram.

 

z19e9ab056c09354