Serwis Kibiców
bydgoskiego Zawiszy

Zbiórka na rzecz bydgoskiego szpitala zakończona !

2020-04-26

Zbiórka na rzecz bydgoskiego szpitala zakończona !

Zbiórka na portalu zrzutka.pl, która została zorganizowana przez FC Białe Błota, trwała od 17.03 i została zamknięta 21.04

W tym czasie udało nam się zebrać 6100zł netto (po odjęciu obowiązkowych opłat 3%, który obowiązuje przy wypłacie środków z portalu).

W tym miejscu chcemy podziękować Wszystkim osobom, które zaangażowały się w pomoc Dziękujemy za każdą wpłatę.

Docelowo zbiórka została stworzona z myślą o pomocy dla Szpitala Zakaźnego w Bydgoszczy, jednak ostatni miesiąc pokazał, że sytuacja związana ze środkami ochrony w placówkach medycznych jest niewystarczająca... Uzbieraną kwotę podzieliliśmy na trzy bydgoskie Szpitale.

W piątek, 24.04 odwiedziliśmy Wojewódzki Szpital Dziecięcy im. J. Brudzińskiego w Bydgoszczy Z części środków zebranych ze zbiórki (2700 zł) przekazaliśmy:

Fartuchy medyczne - 120 szt.

Kombinezony ochronne jednorazowe - 20 szt.

Woda - 20 zgrzewek

Przyłbice - 16 szt.

Maseczki - 150 szt.

Płyny do dezynfekcji - 10l

Dodatkowo, dla małych pacjentów przekazaliśmy komiksy oraz maskotki

Obecnie kompletujemy sprzęt dla kolejnych placówek

O wszytkim będziemy Was informować

Komentarze do wiadomości

Brak komentarzy

Administracja serwisu ZawiszaFans.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Są one indywidualnymi i niezależnymi opiniami użytkowników. Redakcja serwisu zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści nie związane z tematem, reklamy, a w szczególności wulgaryzmy, treści rasistowskie i obrażające innych czytelników, a także osoby postronne i instytucje. Użytkownik serwisu ponosi pełną odpowiedzialność za zamieszczone wypowiedzi niezgodne z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Login
Hasło