Klasa A 2017/2018, grupa: Bydgoszcz I

Terminarz

Kolejka 1 - 19-20 sierpnia

Rawys Raciąż 8-0 LZS Piaseczno 19 sierpnia, 18:00
Kamionka Kamień Krajeński 2-1 Dąb Potulice 19 sierpnia, 15:00
Tartak Wudzyn 0-3 Victoria Niemcz 20 sierpnia, 16:00
Fala Świekatowo 2-2 Victoria Koronowo 19 sierpnia, 16:00
GLKS Osielsko Żołędowo 1-1 Myśliwiec Gostycyn 19 sierpnia, 18:00
SP Zawisza Bydgoszcz 3-0 GLKS Dobrcz 19 sierpnia, 17:00
Krajna Sępólno Krajeńskie 3-2 Tucholanka Tuchola 19 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 26-27 sierpnia

LZS Piaseczno 2-3 Tucholanka Tuchola 26 sierpnia, 16:00
GLKS Dobrcz 2-3 Krajna Sępólno Krajeńskie 26 sierpnia, 16:00
Myśliwiec Gostycyn 0-6 SP Zawisza Bydgoszcz 26 sierpnia, 17:00
Victoria Koronowo 3-2 GLKS Osielsko Żołędowo 26 sierpnia, 16:00
Victoria Niemcz 1-3 Fala Świekatowo 27 sierpnia, 18:00
Dąb Potulice 3-3 Tartak Wudzyn 26 sierpnia, 17:00
Rawys Raciąż 2-2 Kamionka Kamień Krajeński 26 sierpnia, 15:00

Kolejka 3 - 2-3 września

Kamionka Kamień Krajeński 2-2 LZS Piaseczno 3 września, 15:00
Tartak Wudzyn 0-9 Rawys Raciąż 3 września, 15:00
Fala Świekatowo 4-1 Dąb Potulice 3 września, 15:00
GLKS Osielsko Żołędowo 4-2 Victoria Niemcz 3 września, 18:00
SP Zawisza Bydgoszcz 1-0 Victoria Koronowo 2 września, 17:00
Krajna Sępólno Krajeńskie 3-0 Myśliwiec Gostycyn 2 września, 17:00
Tucholanka Tuchola 6-1 GLKS Dobrcz 2 września, 17:00

Kolejka 4 - 9-10 września

LZS Piaseczno 1-3 GLKS Dobrcz 10 września, 16:00
Myśliwiec Gostycyn 0-3 Tucholanka Tuchola 10 września, 11:30
Victoria Koronowo 3-0 Krajna Sępólno Krajeńskie 9 września, 16:00
Victoria Niemcz 0-7 SP Zawisza Bydgoszcz 10 września, 18:00
Dąb Potulice 1-4 GLKS Osielsko Żołędowo 10 września, 17:00
Rawys Raciąż 2-3 Fala Świekatowo 9 września, 17:00
Kamionka Kamień Krajeński 4-2 Tartak Wudzyn 10 września, 11:30

Kolejka 5 - 16-17 września

Tartak Wudzyn 5-5 LZS Piaseczno 17 września, 15:00
Fala Świekatowo 1-0 Kamionka Kamień Krajeński 16 września, 16:00
GLKS Osielsko Żołędowo 5-4 Rawys Raciąż 17 września, 18:00
SP Zawisza Bydgoszcz 11-2 Dąb Potulice 16 września, 17:00
Krajna Sępólno Krajeńskie 3-2 Victoria Niemcz 16 września, 16:00
Tucholanka Tuchola 4-4 Victoria Koronowo 16 września, 16:00
GLKS Dobrcz 1-0 Myśliwiec Gostycyn 17 września, 14:00

Kolejka 6 - 23-24 września

LZS Piaseczno 5-0 Myśliwiec Gostycyn 24 września, 15:00
Victoria Koronowo 4-0 GLKS Dobrcz 23 września, 16:00
Victoria Niemcz 1-2 Tucholanka Tuchola 23 września, 18:00
Dąb Potulice 3-2 Krajna Sępólno Krajeńskie 23 września, 17:00
Rawys Raciąż 1-0 SP Zawisza Bydgoszcz 23 września, 15:00
Kamionka Kamień Krajeński 2-0 GLKS Osielsko Żołędowo 23 września, 16:00
Tartak Wudzyn 0-3 Fala Świekatowo 23 września, 15:00

Kolejka 7 - 30 września-1 października

Fala Świekatowo 4-0 LZS Piaseczno 30 września, 16:00
GLKS Osielsko Żołędowo 8-0 Tartak Wudzyn 30 września, 18:00
SP Zawisza Bydgoszcz 3-1 Kamionka Kamień Krajeński 30 września, 15:30
Krajna Sępólno Krajeńskie 3-3 Rawys Raciąż 30 września, 16:00
Tucholanka Tuchola 4-0 Dąb Potulice 30 września, 15:00
GLKS Dobrcz 2-3 Victoria Niemcz 30 września, 13:00
Myśliwiec Gostycyn 0-1 Victoria Koronowo 30 września, 16:00

Kolejka 8 - 7-8 października

LZS Piaseczno 2-0 Victoria Koronowo 8 października, 15:00
Victoria Niemcz 1-0 Myśliwiec Gostycyn 7 października, 18:00
Dąb Potulice 1-2 GLKS Dobrcz 7 października, 16:00
Rawys Raciąż 1-2 Tucholanka Tuchola 7 października, 16:00
Kamionka Kamień Krajeński 4-2 Krajna Sępólno Krajeńskie 8 października, 14:00
Tartak Wudzyn 0-4 SP Zawisza Bydgoszcz 7 października, 15:00
Fala Świekatowo 4-1 GLKS Osielsko Żołędowo 7 października, 16:00

Kolejka 9 - 14-15 października

GLKS Osielsko Żołędowo 3-1 LZS Piaseczno 14 października, 17:00
SP Zawisza Bydgoszcz 2-1 Fala Świekatowo 14 października, 15:00
Krajna Sępólno Krajeńskie 5-1 Tartak Wudzyn 14 października, 15:00
GLKS Dobrcz 1-7 Rawys Raciąż 15 października, 14:30
Myśliwiec Gostycyn 3-3 Dąb Potulice 14 października, 12:00
Victoria Koronowo 0-0 Victoria Niemcz 14 października, 15:00
Kamionka Kamień Krajeński 1-0 Tucholanka Tuchola 14 października, 15:30

Kolejka 10 - 21-22 października

LZS Piaseczno 2-1 Victoria Niemcz 22 października, 15:00
Dąb Potulice 2-2 Victoria Koronowo 22 października, 15:00
Rawys Raciąż 5-1 Myśliwiec Gostycyn 21 października, 15:00
Kamionka Kamień Krajeński 5-0 GLKS Dobrcz 21 października, 15:00
Tartak Wudzyn 2-8 Tucholanka Tuchola 22 października, 14:00
Fala Świekatowo 2-1 Krajna Sępólno Krajeńskie 21 października, 15:00
GLKS Osielsko Żołędowo 0-2 SP Zawisza Bydgoszcz 21 października, 15:00

Kolejka 11 - 28-29 października

SP Zawisza Bydgoszcz 7-0 LZS Piaseczno 29 października, 12:00
Krajna Sępólno Krajeńskie 3-2 GLKS Osielsko Żołędowo 28 października, 12:00
Tucholanka Tuchola 0-1 Fala Świekatowo 28 października, 13:00
GLKS Dobrcz 2-4 Tartak Wudzyn 29 października, 14:00
Myśliwiec Gostycyn 0-6 Kamionka Kamień Krajeński 29 października, 14:30
Victoria Koronowo 2-3 Rawys Raciąż 28 października, 14:00
Victoria Niemcz 2-3 Dąb Potulice 28 października, 18:00

Kolejka 12 - 4-5 listopada

LZS Piaseczno 1-3 Dąb Potulice 5 listopada, 13:00
Rawys Raciąż 4-1 Victoria Niemcz 4 listopada, 14:00
Kamionka Kamień Krajeński 1-1 Victoria Koronowo 5 listopada, 14:00
Tartak Wudzyn 7-1 Myśliwiec Gostycyn 5 listopada, 13:00
Fala Świekatowo 2-0 GLKS Dobrcz 4 listopada, 13:00
GLKS Osielsko Żołędowo 0-4 Tucholanka Tuchola 4 listopada, 13:30
SP Zawisza Bydgoszcz 4-0 Krajna Sępólno Krajeńskie 5 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 11-12 listopada

Krajna Sępólno Krajeńskie 4-2 LZS Piaseczno 11 listopada, 13:00
Tucholanka Tuchola 0-7 SP Zawisza Bydgoszcz 11 listopada, 13:00
GLKS Dobrcz 2-0 GLKS Osielsko Żołędowo 12 listopada, 12:00
Myśliwiec Gostycyn 0-3 Fala Świekatowo 12 listopada, 12:00
Victoria Koronowo 3-0 Tartak Wudzyn 11 listopada, 13:00
Victoria Niemcz 1-2 Kamionka Kamień Krajeński 11 listopada, 18:00
Dąb Potulice 4-3 Rawys Raciąż 11 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 17-18 marca

LZS Piaseczno - Rawys Raciąż 18 marca, 14:00
Dąb Potulice - Kamionka Kamień Krajeński 18 marca, 14:00
Victoria Niemcz - Tartak Wudzyn 17 marca, 18:00
Victoria Koronowo - Fala Świekatowo 17 marca, 14:00
Myśliwiec Gostycyn - GLKS Osielsko Żołędowo
GLKS Dobrcz - SP Zawisza Bydgoszcz 17 marca, 15:00
Tucholanka Tuchola - Krajna Sępólno Krajeńskie 17 marca, 15:00

Kolejka 15 - 24-25 marca

Tucholanka Tuchola - LZS Piaseczno
Krajna Sępólno Krajeńskie - GLKS Dobrcz
SP Zawisza Bydgoszcz - Myśliwiec Gostycyn
GLKS Osielsko Żołędowo - Victoria Koronowo
Fala Świekatowo - Victoria Niemcz
Tartak Wudzyn - Dąb Potulice
Kamionka Kamień Krajeński - Rawys Raciąż

Kolejka 16 - 31 marca

LZS Piaseczno - Kamionka Kamień Krajeński
Rawys Raciąż - Tartak Wudzyn
Dąb Potulice - Fala Świekatowo
Victoria Niemcz - GLKS Osielsko Żołędowo
Victoria Koronowo - SP Zawisza Bydgoszcz
Myśliwiec Gostycyn - Krajna Sępólno Krajeńskie
GLKS Dobrcz - Tucholanka Tuchola

Kolejka 17 - 7-8 kwietnia

GLKS Dobrcz - LZS Piaseczno
Tucholanka Tuchola - Myśliwiec Gostycyn
Krajna Sępólno Krajeńskie - Victoria Koronowo
SP Zawisza Bydgoszcz - Victoria Niemcz
GLKS Osielsko Żołędowo - Dąb Potulice
Fala Świekatowo - Rawys Raciąż
Tartak Wudzyn - Kamionka Kamień Krajeński

Kolejka 18 - 14-15 kwietnia

LZS Piaseczno - Tartak Wudzyn
Kamionka Kamień Krajeński - Fala Świekatowo
Rawys Raciąż - GLKS Osielsko Żołędowo
Dąb Potulice - SP Zawisza Bydgoszcz
Victoria Niemcz - Krajna Sępólno Krajeńskie
Victoria Koronowo - Tucholanka Tuchola
Myśliwiec Gostycyn - GLKS Dobrcz

Kolejka 19 - 21-22 kwietnia

Myśliwiec Gostycyn - LZS Piaseczno
GLKS Dobrcz - Victoria Koronowo
Tucholanka Tuchola - Victoria Niemcz
Krajna Sępólno Krajeńskie - Dąb Potulice
SP Zawisza Bydgoszcz - Rawys Raciąż
GLKS Osielsko Żołędowo - Kamionka Kamień Krajeński
Fala Świekatowo - Tartak Wudzyn

Kolejka 20 - 28-29 kwietnia

LZS Piaseczno - Fala Świekatowo
Tartak Wudzyn - GLKS Osielsko Żołędowo
Kamionka Kamień Krajeński - SP Zawisza Bydgoszcz
Rawys Raciąż - Krajna Sępólno Krajeńskie
Dąb Potulice - Tucholanka Tuchola
Victoria Niemcz - GLKS Dobrcz
Victoria Koronowo - Myśliwiec Gostycyn

Kolejka 21 - 5-6 maja

Victoria Koronowo - LZS Piaseczno
Myśliwiec Gostycyn - Victoria Niemcz
GLKS Dobrcz - Dąb Potulice
Tucholanka Tuchola - Rawys Raciąż
Krajna Sępólno Krajeńskie - Kamionka Kamień Krajeński
SP Zawisza Bydgoszcz - Tartak Wudzyn
GLKS Osielsko Żołędowo - Fala Świekatowo

Kolejka 22 - 12-13 maja

Tucholanka Tuchola - Kamionka Kamień Krajeński
LZS Piaseczno - GLKS Osielsko Żołędowo
Fala Świekatowo - SP Zawisza Bydgoszcz
Tartak Wudzyn - Krajna Sępólno Krajeńskie
Rawys Raciąż - GLKS Dobrcz
Dąb Potulice - Myśliwiec Gostycyn
Victoria Niemcz - Victoria Koronowo

Kolejka 23 - 19-20 maja

Victoria Niemcz - LZS Piaseczno
Victoria Koronowo - Dąb Potulice
Myśliwiec Gostycyn - Rawys Raciąż
GLKS Dobrcz - Kamionka Kamień Krajeński
Tucholanka Tuchola - Tartak Wudzyn
Krajna Sępólno Krajeńskie - Fala Świekatowo
SP Zawisza Bydgoszcz - GLKS Osielsko Żołędowo

Kolejka 24 - 26-27 maja

LZS Piaseczno - SP Zawisza Bydgoszcz
GLKS Osielsko Żołędowo - Krajna Sępólno Krajeńskie
Fala Świekatowo - Tucholanka Tuchola
Tartak Wudzyn - GLKS Dobrcz
Kamionka Kamień Krajeński - Myśliwiec Gostycyn
Rawys Raciąż - Victoria Koronowo
Dąb Potulice - Victoria Niemcz

Kolejka 25 - 2-3 czerwca

Dąb Potulice - LZS Piaseczno
Victoria Niemcz - Rawys Raciąż
Victoria Koronowo - Kamionka Kamień Krajeński
Myśliwiec Gostycyn - Tartak Wudzyn
GLKS Dobrcz - Fala Świekatowo
Tucholanka Tuchola - GLKS Osielsko Żołędowo
Krajna Sępólno Krajeńskie - SP Zawisza Bydgoszcz

Kolejka 26 - 9 czerwca

LZS Piaseczno - Krajna Sępólno Krajeńskie
SP Zawisza Bydgoszcz - Tucholanka Tuchola
GLKS Osielsko Żołędowo - GLKS Dobrcz
Fala Świekatowo - Myśliwiec Gostycyn
Tartak Wudzyn - Victoria Koronowo
Kamionka Kamień Krajeński - Victoria Niemcz
Rawys Raciąż - Dąb Potulice


ZAWISZAFANS