Cenny sparing z rezerwami Legii na remis

03.02.2024

W ramach piątego sparingu zimowego, Zawisza Bydgoszcz, zmierzył się z rezerwami Legii Warszawa, które zajmują obecnie wysoką pozycję w swojej lidze. Spotkanie to stanowiło doskonałą okazję do kolejnego sprawdzenia formy naszych zawodników. Spotkanie zakończyło się remisem 2:2.

Zespół rezerw Legii szybko wyszedł na dwubramkowe prowadzenie po trafieniach Cypriana Pchełki oraz Sebastiana Kierasia. Zawisza jednak nie złożył broni i najpierw przed przerwą załapał kontakt po bramce zawodnika testowanego, a w 76 minucie meczu doprowadził do wyrównania. Kamil Włodyka z rzutu rożnego posłał idealną piłkę do Pawła Łydkowskiego, a rosły defensor bez problemu głową umieścił ją w siatce „Wojskowych”. Do końca meczu obie drużyny mogły zmienić wynik, ale ostatecznie zabrakło skuteczności.