Liga jest nasza!

22.06.2016
Nawet bez przerwy padający dzisiaj deszcz nie był w stanie zepsuć Zawiszy piłkarskiego święta. Zawiszacy grali na luzie, ciesząc się każdą minutą meczu co zaowocowało naprawdę zaskakującym wynikiem. Chyba nikt się nie spodziewał, że to będzie aż tak łatwy pojedynek, tym bardziej, że jesienią drużyna z Łochowa rozegrała przeciwko nam bardzo dobre spotkanie.

Z kronikarskiego obowiązku warto wspomnieć, że wygrywamy mecz z Łochowem 17-4 (11-2)
bramki dla Zawiszy zdobywali: Norbert Gaczkowski 4, Gracjan Gawroński 4, Krystian Radoszko 3, Hubert Bielicki 2, Maciej Mazur 2, Kacper Nowak, Dawid Kulig

W dzisiejszym meczu swój debiut w Niebiesko – Czarnych barwach zaliczył Edvard Javadyan.

Wygrywając z MKS Łochowo zapewniliśmy sobie zwycięstwo w rozgrywkach K-PZPN Klasy Orlika zostawiając w tyle między innymi takie zespoły jak: Polonia Bydgoszcz, WKS Zawisza Bydgoszcz, Chemik Bydgoszcz czy Gwiazda Bydgoszcz. W całym sezonie odnieśliśmy aż 21 zwycięstw, przegrywając tylko raz z Polonią Bydgoszcz, zespołem zdecydowanie najmocniejszym z grona naszych ligowych rywali.

To co się działo po meczu to istne szaleństwo naszych młodych piłkarzy wspieranych przez swoich wiernych kibiców. Tańcom i śpiewom nie było końca.

Na wysokości zadania tego dnia stanęli rodzice oraz Zarząd Stowarzyszenia Piłkarskiego organizując pomeczową oprawę godną mistrzów. Chłopcy otrzymali pamiątkowe medale, okazały puchar za wygranie ligi oraz upominki. Wisienką na torcie były fajerwerki oraz szampan, który lał się strumieniami nawet na głowy naszych zawodników.