Zawisza Bydgoszcz odprawił rywala z bagażem bramek

18.08.2016
Dzisiaj Zawisza Bydgoszcz rozegrał szósty mecz kontrolny w ramach przygotowań do sezonu 2016/2017. Rywalem był zespół z Torunia noszący nazwę Opatrunki. Ekipa z Grodu Kopernika w minionym sezonie występowała w klasie B, w grupie: Toruń I. W stawce 12 drużyn Opatrunki zajęły 10. miejsce. Z 22 meczów ligowych: 4 wygrały, zanotowały 1 remis i poniosły 17 porażek (bilans bramkowy: 34-87).

18.08.2016: 19:00: Zawisza Bydgoszcz (klasa B) – Opatrunki Toruń (klasa B) 11:0 (9:0)

11:0 Oskar Ziemba (75)

Zawisza (pierwsza połowa): Jan Stypczyński – Jarosław Lewandowski, Krzysztof Łożynski, Sebastian Każuro, Patryk Szymański – Adam Wiśniewski, Patryk Błażejewicz – Wojciech Lewandowski, Sergiusz Kot, Nikodem Kasperczak – Wojciech Ruczyński.

Zawisza (druga połowa): Marcin Niwiński – Ernest Szumla, Franciszek Kaźmierski, Krzysztof Łożynski, Oskar Ziemba – Sebastian Każuro, Adam Wiśniewski (Patryk Błażejewicz) – Przemysław Marchwant, Sergiusz Kot (Przemysław Dachtera), Nikodem Kasperczak (Wojciech Lewandowski) – Wojciech Ruczyński (Damian Nowak). Ponadto niektórzy zawodnicy wchodzili na zmiany tzw. powrotne.
Trenerzy: Dawid Niezbecki i Patryk Zarosa.