AMS PERFEKT SERWIS kolejny sezon z Zawiszą!!!

Na rynku usług działamy od 2009 roku, pomagając zapewnić bezpieczeństwo prowadzonej działalności gospodarczej oraz wzmacniając działalność operacyjną firm.

Oferując usługę UDOSTĘPNIANIA PRACOWNIKÓW pomagamy optymalizować koszty działalności naszych Zleceniodawców. Koncentrując się tylko na podstawowej działalności wzrasta jakość i wydajność pracy naszych Klientów.

Zapewniamy doradztwo personalne, zatrudnianie pracowników fizycznych oraz wykwalifikowanych specjalistów.

Mając na względzie pełną satysfakcję naszych Klientów, szybko i elastycznie reagujemy na wszelkie zmiany rynku pracy oraz stosujemy nieszablonowe rozwiązania.

Gwarantujemy skuteczną OCHRONĘ OBIEKTÓW przez odpowiednio przeszkolonych i wyposażonych pracowników. Kadrę dobieramy zawsze indywidualnie do każdego kontraktu, co gwarantuje zadowolenie Zleceniodawcy. W razie potrzeby przejmujemy pracowników kontrahenta oferując szkolenie i atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Usługę UTRZYMANIA CZYSTOŚCI powierzchni wewnętrznych oraz PRAC GOSPODARCZYCH realizujemy przy wykorzystaniu nowoczesnych urządzeń i profesjonalnego sprzętu. Naszym celem jest perfekcyjne utrzymanie czystości oraz odpowiedni dobór środków i sposobów pielęgnacji, a w konsekwencji rzetelne i godne polecenia wykonanie usługi. Stosowana przez nas chemia dostarczana jest przez renomowanych producentów z odpowiednimi atestami. Jej stosowanie bezpieczne jest dla ludzi, środowiska jak również sprzątanych powierzchni. W zakres naszych usług wchodzi kompleksowe utrzymanie czystości powierzchni:
przemysłowych, biurowych, socjalnych, handlowych, magazynowych.

W ramach prac gospodarczych oferujemy całoroczne, kompleksowe zabezpieczenie terenów zewnętrznych. Dotyczy to pielęgnacji terenów zielonych poprze nawożenie, koszenie i przycinanie krzewów oraz utrzymanie terenów utwardzonych tj. zamiatanie i odśnieżanie. W celu zapewnienia wysokiej jakości usługi do prac wykorzystywanej jest specjalistyczny sprzęt mechaniczny.


Zapraszamy do współpracy i dziękujemy za wsparcie !!!

ZAWISZAFANS