Pozostałości po osuchu chcą założyć seniorów.

Jak udało nam się dowiedzieć pozostałość po osuchu czyli tzw. Muks chce założyć seniorów. Prym w tym pomyśle wiodą panowie Tomasz Gadziński dyrektor szkoły nr.15 przy ulicy Czerkaskiej i jego wierny kompan Tomasz Łachowski. Przypomnijmy krótką historię tych panów kiedyś uważających się za Zawiszaków. Obaj byli trenerami młodzieży w Zawiszy, ale patrząc z perspektywy czasu zawsze w jego trudnych momentach knuli przeciwko niemu. Pierwszy raz w nieszczęsnym okresie hydrobudowy, chcieli przejąć nasze zespoły młodzieżowe i utworzyć Mspn pod nadzorem podrabianego tworu przeniesionego z Włocławka. Wtedy nie dali rady i po czasie przepraszali na kolanach i prosili o drugą szansę, którą niestety otrzymali. Obaj dzięki klubowym funduszom zrobili trenerskie licencje A, a Łachowski dostał swoją największą szansę w życiu i był przez jakiś czas asystentem trenera seniorów nawet w drugiej lidze. Jednak panowie nie przestali marzyć o swoich fałszywych zapędach i po zdezerterowaniu osucha zaczęli knuć po raz drugi. Założyli Muks przyczyniając się do wyrzucenia dzieci trenujących w Zawiszy z obiektów na Gdańskiej. Gadziński zabronił nawet naszym młodym zawodnikom korzystać z hali i orlika przy Czerkaskiej, gdzie wcześniej trenowały - taki to oto - Zawiszak - całe szczęście były. To, że zabrali nasze drużyny młodzieżowe to dla nich za mało, mimo, że Zawiszy przez lata nie nawidzili, chcą przejąć jego nazwę dla swojego uczniowskiego klubu.

Ci dwaj wielcy trenerzy umieścili nawet dwa lata temu na strojach swoich drużyn emblemat z napisem 70 lat tradycji nawiązując do Zawiszy - gdzie ich klub istniał dwa. To co wciskają swoim zawodnikom do głów i wmawiają im, że to oni są Zawisza to istna komedia.Guru Gadziński nawet w sądzie chce zeznawać przeciwko naszemu klubowi. Ostatnim czasem do swojego grona dołączyli niejakiego Stefaniaka Zbigniewa, który zasłynął tym, iż w 1998 roku kiedy Zawisza upadał i został wycofany z ówczesnej II ligi forsował zmianę nazwy na Polonia i grania pod takim szyldem.

Wspaniała trójeczka rządzi i dzieli, ale z tylnego fotela, bo nie było odwagi przyjąć stanowiska prezesa Muks-u i na to stanowisko wepchnęli, chyba podglądając osucha słupa o nazwisku Wierzbicki. Teraz urodził się fałszom plan seniorów. Ciekawe czy od najniższej klasy rozgrywkowej, tak jak każdy nowo założony klub, czy bez honoru po układzie od wyższej ligi, bo wiemy, że podchody już są wykonywane.

Pamiętajcie sprzedawczyki wasze czyny będą zapamiętane po wsze czasy - to wy szkodzicie jedynemu niebiesko-czarnemu Zawiszy w jego najtrudniejszym momencie w historii. Zawodników, którzy mają grać w tym waszym niby klubie serdecznie pozdrawiamy, będziemy się wam bacznie przyglądać i poklepywać po plecach, byście czuli się dowartościowani. Żeby nie było potem niedomówień jeden mecz w tym dziwolągu i szans na występ w Zawiszy nie ma. PoZdrawiamy.

ZAWISZAFANS