Podziękowania Zarządu Stowarzyszenia Piłkarskiego „Zawisza”.

Zarząd Stowarzyszenia Piłkarskiego „Zawisza" pragnie złożyć szczere gratulacje wszystkim zawodnikom naszej drużyny oraz sztabowi szkoleniowemu za wywalczenie mistrzostwa „A" klasy w sezonie 2017/2018 i awans do rozgrywek V ligi. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy. Dziękujemy przede wszystkim kibicom bydgoskiego Zawiszy, którzy wkładając trud ciężkiej pracy w odbudowę klubu sprawili, że potęga Zawiszy trwała, trwa i trwać będzie. Dziękujemy także sponsorom i partnerom klubu.

Zarząd klubu dziękuje również wszystkim drużynom, z którym Zawisza rywalizował w rozgrywkach „A"-klasy sezonu 2017/2018. Dziękujemy za sportową i w duchu fair play rywalizację. Dziękujemy za wyrozumiałość oraz gościnę na każdym obiekcie sportowym, na którym przyszło naszej drużynie rywalizować o awans.

ZAWISZAFANS