Serwis Kibiców
bydgoskiego Zawiszy

Piwo Wojownicze już dostępne w sklepach!

2018-08-01

Parę miesięcy temu na spotkaniu Zarządu Stowarzyszenia Piłkarskiego Zawisza z Panem Tomaszem Piechockim, managerem Browaru Połczyn Zdrój zrodził się pomysł stworzenia piwa tyko dla pełnoletnich kibiców i sympatyków bydgoskiego Zawiszy. Po wielu tygodniach pracy, rozmów, spotkań została wybrana nazwa i opracowana receptura złocistego trunku. Miło na poinformować, iż od jutra piwo WOJOWNICZE będzie dostępne w sklepach na terenie Bydgoszczy.

Dzięki podpisanej umowie z Dystrybutorami LOTEK WEYNA piwo Wojownicze powinno szybko trafić do miast posiadających fankluby Zawiszy w całym regionie. Zapraszamy wszystkich kibiców do degustacji złocistego napoju. KIBICU - PIJĄC WOJOWNICZE - WSPIERASZ ODBUDOWĘ WIELKIEGO ZAWISZY! Info dla hurtowni,sklepów i podmiotów zainteresowanych sprzedażą Wojowniczego: LOTEK tel. 602465852 694410731 WEYNA tel. 523731177 523739200 WAŻNE: „1/2 litra piwa zawiera 25 gramów czystego alkoholu etylowego. Sprzedaż alkoholu osobom do lat 18 jest przestępstwem”.

W nawiązaniu do ogromnego zainteresowania Naszym złocistym trunkiem podpowiadamy co zrobić by jak najszybciej zagościł w Waszej okolicy. Proszę o przekazywanie lokalnym sklepom, sklepikom i punktom sprzedaży swojego zainteresowania "Wojowniczym" . Na terenie naszego województwa dystrybutorem jest firma Lotek Weyna i towar jest już dostępny w hurtowni.Telefony do dystrybucji podane są w poście. Piwo będzie dostępne u naszych sponsorów w sieci delikatesów Ankris oraz w Delikatesach TORA Niedługo zagości również u naszych przyjaciół w Łodzi. To samo dotyczy Naszych FC i pobliskich miejscowości. Jeszcze raz dziękujemy za tak znaczący odzew i mamy nadzieję, że piwko przypadnie Wam do gustu.