Zapraszamy kibiców Zawiszy na III edycję Turnieju Mały Rycerz CUP 2019 pamięci Gracjana Kandyby.

Już w tą sobotę czekają nas kolejne, wielkie piłkarskie emocje bowiem odbędzie się III edycja Turnieju Mały Rycerz CUP 2019 pamięci Gracjana Kandyby.

Młodzi Rycerze po raz kolejny liczą na wsparcie kibiców Zawiszy. W ubiegłym roku kibice zadbali o niezapomnianą atmosferę. Głośny, kulturalny doping towarzyszył młodym Zawiszakom niemal przez cały turniej.

Zapraszamy kibiców Zawiszy na pełen emocji turniej poświęcony pamięci naszego Małodego Rycerza Gracjana Kandyby, który od najmłodszych lat miał niebiesko-czarne serduszko. Tragiczne wydarzenie przerwało piłkarskie marzenia i życie Gracjana, ale jesteśmy pewni, że w sobotę będzie On z nami, a my będziemy z z Nim ... zawsze.

 

8:30 - Przyjazd drużyn 9:00 - Uroczyste otwarcie turnieju

Podział na grupy:

Grupa A :
SP Zawisza I Bydgoszcz
Krajna Wyrzysk
Pogoń Mogilno
Junior Nakło
Dąb Potulice

Grupa B :
SP Zawisza II Bydgoszcz
Unia Gniewkowo
Dąb Barcin
Spartą Złotów
Wisełka Fordon Bydgoszcz

 

Komentarze do wiadomości

Brak komentarzy

Administracja serwisu ZawiszaFans.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Są one indywidualnymi i niezależnymi opiniami użytkowników. Redakcja serwisu zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści nie związane z tematem, reklamy, a w szczególności wulgaryzmy, treści rasistowskie i obrażające innych czytelników, a także osoby postronne i instytucje. Użytkownik serwisu ponosi pełną odpowiedzialność za zamieszczone wypowiedzi niezgodne z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Tylko zarejestrowane osoby mają możliwość komentowania wiadomości.

nazwa użytkownika:
hasło

ZAWISZAFANS