Serwis Kibiców
bydgoskiego Zawiszy

Już w środę, 11 września odbędzie się mecz 1. kolejki IV ligi kujawsko-pomorskiej pomiędzy Chemikiem Moderatorem Bydgoszcz a Zawiszą Bydgoszcz.

2019-09-05

Już w środę, 11 września odbędzie się mecz 1. kolejki IV ligi kujawsko-pomorskiej pomiędzy Chemikiem Moderatorem Bydgoszcz a Zawiszą Bydgoszcz. Przedstawiamy szczegóły organizacyjne spotkania, na które czeka wielu kibiców i sympatyków obu klubów.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 17:00 na stadionie przy ul. Glinki 79. Ze względów bezpieczeństwa oraz aby mogło je zobaczyć jak najwięcej zainteresowanych osób, wydarzenie zostało zgłoszone jako impreza masowa na 2500 widzów. W związku z tym wstęp będzie biletowany. Z tego względu prosimy o wcześniejsze niż zwykle przybycie na stadion.

Bilet normalny będzie można zakupić w cenie 10 zł, zaś ulgowy – w cenie 5 zł. Ulga przysługuje dzieciom do lat 6, dzieciom i młodzieży za okazaniem legitymacji szkolnej oraz seniorom powyżej 60. roku życia. Osoby niepełnosprawne uprawnione są do nieodpłatnego przyznania biletu po okazaniu legitymacji.

Przedsprzedaż biletów rozpocznie się w piątek, 6 września. Wejściówki będzie można nabywać w recepcji mieszczącej się w siedzibie klubu przy ul. Glinki 79, codziennie (również w weekendy) w godzinach 7:00-21:00. Nabycie biletów będzie możliwe także w trakcie niedzielnego meczu IV ligi pomiędzy Chemikiem Moderatorem Bydgoszcz a Sportisem Łochowo. W przypadku wyprzedania wszystkich wejściówek w dni poprzedzające mecz, nie będzie prowadzona sprzedaż w dniu meczu. Dla kibiców udostępniona będzie mała trybuna stadionu, która zostanie podzielona na dwie równe części.

Pierwsza część - sektory A, B, C, D (od strony ul. Glinki w głąb stadionu) przeznaczone będą dla kibiców drużyny gospodarzy oraz widzów neutralnych.

Sektory E i F (od strony marketu ALDI w głąb stadionu) – dedykowane będą kibicom drużyny gości. Bilety będą przypisane poszczególnym sektorom, więc prosimy o zwrócenie na to uwagi podczas zakupu. Wejście dla wszystkich widzów, niezależnie od sektora, dostępne będzie z obu stron trybuny. W dniu spotkania otwarcie bram wejściowych od strony ul. Glinki oraz ul. Bohaterów Kragujewca nastąpi o godz. 16:00. Prosimy o możliwie szybkie przybycie na stadion ze względów organizacyjnych. Budynek klubowy zostanie w dniu meczu zamknięty o godz. 15:00 i dostęp do niego będą miały jedynie osoby upoważnione. Serdecznie zapraszamy!

Najważniejsze informacje:

mecz będzie mogło obejrzeć 2500 widzów

bilety w cenie 5 i 10 zł będzie można nabywać od piątku w siedzibie klubu w godzinach 7:00-21:00

mała trybuna zostanie podzielona na równe części – pierwszą dla sympatyków Chemika i widzów neutralnych, zaś drugą – dla kibiców Zawiszy

wejście na stadion będzie możliwe od strony ul. Glinki i ul. Bohaterów Kragujewca

ze względów organizacyjnych prosimy o możliwie szybkie przybycie na stadion w dniu meczu.

Źródło: http://chemikbydgoszcz.pl/