Serwis Kibiców
bydgoskiego Zawiszy

BKS - Zawisza (zapowiedź meczu).

2019-11-22

W sobotę 23 listopada o godz. 12:00 w ramach 17.kolejki IV ligi, Zawisza Bydgoszcz zmierzy się z BKS Bydgoszcz. Będzie to ostatni mecz w rundzie jesiennej sezonu 2019/2020.

BKS Bydgoszcz zajmuje dziesiąte miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem dwudziestu dwóch punktów. BKS w lidze jak do tej pory wygrywał sześciokrotnie, cztery spotkania zremisował oraz sześć razy z boiska schodził pokonany. W ostatnim meczu ligowym BKS wygrał na wyjdzie z Legią Chełmża 2:3.

Zawisza Bydgoszcz będzie żądny rehabilitacji za ostatnią ligową porażkę. Nasza drużyna zrobi wszystko, aby ostatni mecz w rundzie jesiennej zakończyć zwycięstwem. Trzeba pamiętać też, że czekają nas derby Bydgoszczy, a jak powszechnie wiadomo derby lubią rządzić się swoimi prawami.  W meczu derbowym liczyć się będzie walka i pełne zaangażowanie od pierwszego do ostatniego gwizdka sędziego. W sobotnim meczu nikt nikogo nie zlekceważy, nikt nie cofnie nogi, każda ze stron będzie zdeterminowana, aby szalę zwycięstwa przechylić na swoją stronę.  W derbowym meczu nasza drużyna musi także zachować czujność, wyjść na boisko w pełni skoncentrowana na realizacji założonego celu, jakim jest wygrana w derbach Bydgoszczy.