Serwis Kibiców
bydgoskiego Zawiszy

RYWALIZACJA DZIELNIC I FC - KUPUJEMY Karnety ❗

2020-02-05

Tak jak przy okazji akcji cegiełka, wprowadzamy przy sprzedaży karnetów rywalizację dzielnic i fc.Każdy kto zakupi abonament zostanie poproszony o podanie z jakiej jest dzielnicy lub fc.

Nowością tej akcji są nagrody, które ufunduje klub. Ekipy, które zakupią największą ilość karnetów, osobno dzielnice i fc, otrzymają zależnie od miejsca w pierwszej trójce - kolejno: pierwsza pozycja 3 darmowe karnety, druga 2 karnety, trzecia 1 karnet. Te nagrody będzie można przekazać, oczywiście wedle uznania dzieciakom lub osobom ze swoich dzielnic lub fc, których nie stać na zakup wejściówki, a które chciałyby przyjść na nasz stadion i zobaczyć w akcji niebiesko- czarnych.

Wspierajmy akcję i rywalizujmy, bo cel jest jeden - Wojowniczy Klub Sportowy.

Komentarze do wiadomości

Brak komentarzy

Administracja serwisu ZawiszaFans.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Są one indywidualnymi i niezależnymi opiniami użytkowników. Redakcja serwisu zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści nie związane z tematem, reklamy, a w szczególności wulgaryzmy, treści rasistowskie i obrażające innych czytelników, a także osoby postronne i instytucje. Użytkownik serwisu ponosi pełną odpowiedzialność za zamieszczone wypowiedzi niezgodne z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Login
Hasło